Zakończenie projektu „Leśna Edukacja”
Ostatnie spotkanie w ramach projektu „Leśna Edukacja” było podsumowaniem dwóch lat wspólnych działań, odkrywania przyrody, nauki w terenie oraz rozwijania kompetencji społecznych i emocjonalnych naszych uczniów.
Projekt realizowany przez Fundację „Iskierka” dostarczył uczestnikom wielu cennych doświadczeń, pozwolił lepiej poznać siebie, rozwijać swoje mocne strony, budować pewność siebie oraz wzmacniać więź z otaczającą przyrodą.
Podczas spotkania wręczyliśmy przedstawicielom fundacji pamiątkowe podziękowanie za współpracę, zaangażowanie oraz wszystkie inspirujące zajęcia i wspólnie spędzone chwile.
Przygotowaliśmy również małą niespodziankę dla podopiecznych fundacji – karmę dla kotów oraz produkty dla końskich seniorów.
Dziękujemy za dwa lata pełne przygód, odkryć, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień!
Fundacja „Iskierka”:










