Dzień gier planszowych w klasie 2
W naszej klasie 2 odbył się wyjątkowy Dzień Gier Planszowych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach, rozwijając logiczne myślenie, współpracę i umiejętność przestrzegania zasad.
Szczególnym gościem był Pan Paweł, który zaprezentował swoje gry planszowe i nauczył dzieci zasad ich rozgrywania. Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia i wspólnie spędzony czas!
Pan Paweł organizuje również cykliczne spotkania z planszówkami, na które uczniowie mogą wybrać się w wakacje razem z rodzicami. Zachęcamy do śledzenia jego wydarzeń i życzymy wszystkim udanej zabawy!










