Nasza szkoła laureatem konkursu Ekoszkoła
18 czerwca uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w realizacji Małopolskiego Projektu Ekologicznego wraz z koordynatorem tego projektu na terenie naszej szkoły p. Haliną Piotrowską oraz p. Dyrektor Agnieszką Ciepielowską wzięli udział w gali podsumowującej…




