Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca 2026 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. O godz. 8.00 uczestniczyliśmy w mszy św. w kościele parafialnym w Siedliskach, by później przemaszerować za pocztem sztandarowym na salę gimnastyczną naszej szkoły. Tam odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni za wyniki w nauce i za 100% frewkencję. Otrzymali nagrody w konkursach, za wzorową pracę w poczcie sztandarowym i za obsługę sprzętu. Rodzice uczniów klasy 8 otrzmali listy gratulacyjne i podziękowania. Później dyplomy i puchary powędrowały do naszych sprtowców. Pożegnaliśmy ósmoklasistów życząc im powodzenia w nowym etapie edukacyjnym. Podczas apelu został również przekazany młodszym uczniom sztandar naszej szkoły.










