Klasa 5 w Małopolskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Ciężkowicach
14 maja uczniowie klasy 5 wraz z opiekunami odwiedzili Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach. Uczniowie zagłębili się w świat trzech żywiołów – ziemi, wody i powietrza.…




