Nasza szkoła laureatem konkursu Ekoszkoła
18 czerwca uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w realizacji Małopolskiego Projektu Ekologicznego wraz z koordynatorem tego projektu na terenie naszej szkoły p. Haliną Piotrowską oraz p. Dyrektor Agnieszką Ciepielowską wzięli udział w gali podsumowującej tegoroczną edycję Konkursów: Ekoszkoła, Ekoprzedszkole i Ekouczeń. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Borzęcinie. Nasza szkoła znalazła się w gronie 12 szkół – laureatów tego konkursu.
Konkurs EKOSZKOŁA składał się z IV Rund:
Runda I – Film ekologiczny – zwierzęta leśne
Runda II – Prezentacja multimedialna z przebiegu działań ekologicznych;
Runda III – Fotografia przyrody miejscowości, gminy;
Runda IV – Plakat lub makieta
Wykonaliśmy zadania wszystkich czterech rund, a w rundzie II otrzymaliśmy wyróżnienie ( prezentacja naszych działań ekologicznych w ciągu 2 ostatnich lat).
Uczniowie, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu Ekoszkoła to: Nikodem, Maciej, Kornelia, Amelia, Milena, Wiktoria, Oliwier, Mateusz i Bartosz. Gratulujemy!
Wydarzenie zgromadziło laureatów, uczestników z Małopolski oraz wszystkich zainteresowanych tematyką ekologii i ochrony środowiska.










