cze 16 2026 0 Wyjazd SU do Krynicy i Muszyny przez admin 16 czerwca 2026 r. Samorząd Uczniowski i wszyscy uczniowie, którzy w tym roku szkolnym aktywnie włączyli się w działania na rzecz szkoły i Samorządu Uczniowskiego wyjechali do Krynicy i Muszyny. Taka mała nagroda za rok ciężkiej pracy! 0Lubię to !0Super !0Haha !0WoW !0Smutne !0Grrr !Opcje udostępniania: Nawigacja wpisu Poprzedni wpisPoprzedni Wycieczka do królewskiego SandomierzaNastępny wpisNastępne Nasza szkoła laureatem konkursu Ekoszkoła